Contacteer ons

We staan je graag te woord

Ons centrale telefoonnummer is 02 466 55 79.

Wij zijn elke dag telefonisch bereikbaar tussen 7.45 uur en 16.20 uur.

 

Schrijf ons

Ons postadres is Brusselstraat 283, 1702 Groot-Bijgaarden

 

Contacteer ons via Smartschool

Voor ouders en leerlingen verloopt alle communicatie via Smartschool. Wil je afwezigheden melden? Wil je de klassenleraar een vraag stellen? Of een vakleerkracht? Gebruik dan Smartschool. 

Voor het melden van afwezigheden zijn stuur je best een bericht naar deze Smartschoolgebruikers:

  • Afwezigheden 1e graad voor het 1e en 2e jaar
  • Afwezigheden 2e graad voor het 3e en 4e jaar
  • Afwezigheden 3e graad" voor het 5e, 6e en 7e jaar

 

Of stuur ons een e-mail

Algemeen e-mailadres: administratie@donboscogb.be

De directie kan je rechtstreeks contacteren, zie verderop deze pagina.

Informatie over inschrijvingen: inschrijvingen@donboscogb.be

Spontane sollicitaties: sollicitatie@donboscogb.be

Facturen (leveranciers): facturatie@donboscogb.be

 

Directieteam

Dit is het directieteam, bestaande uit de directeurs en de graadcoördinatoren. Samen zetten zij zich in om de school uit te bouwen naar het opvoedingsproject van Don Bosco.

 

Koen Pede


 
foto
Pedagogisch directeur leerkrachten

koen.pede@donboscogb.be

Dirk Pint


 
foto
Pedagogisch directeur leerlingen

dirk.pint@donboscogb.be

Bert Vermaanen


 
foto
Directeur schoolorganisatie

bert.vermaanen@donboscogb.be

 

Bart Hoogwijs


 
foto
Graadcoördinator 1e graad

bart.hoogwijs@donboscogb.be

Marc Slos


 
foto
Graadcoördinator 2e graad

marc.slos@donboscogb.be

Aster Van Avermaet


 
foto
Graadcoördinator 3e graad

aster.vanavermaet@donboscogb.be

 

 

Inrichtende macht

De Inrichtende Macht is de eigenlijke organisator van het onderwijs in onze school. Zij is verantwoordelijk voor het beleid en de beleidsvorming. Ze schept de noodzakelijke voorwaarden voor een goed verloop van het onderwijs.

Don Bosco Onderwijscentrum vzw

Don Boscolaan 15

3050 Oud–Heverlee

016/29 00 48

secretariaat@dboc.be

www.dboc.be

 

Internaat

Aan onze scholencampus is een internaat verbonden voor jongens en meisjes van de basisschool en meisjes van het secundair onderwijs.

Contact via

zr. Katelijn Vandekerckhove

Brusselstraat 285

1702 GROOT-BIJGAARDEN

tel.: 02 463 50 18

GSM: 0470 28 98 35

email: internaat@donboscogb.be